Kredi Başvurusu

TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Teb ihtiyaç kredisi başvurusu son yıllarda özellikle özel sektör çalışanları için yaptığı kampanyalar yüzünden en çok tercih edilen bankalar arasına girmiştir. TEB bankası yani Türk Ekonomi Bankası ihtiyaç kredilerinden her geçen gün yeni bir kampanya ile karşımıza çıkmaktadır.

Acil nakit sıkıntısı olan müşterilerine özel krediler veren bu bankadan istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredilerde findeks kredi notuna göre özel faiz oranı uygulanmaktadır.

TEB bireysel kredi olarak verdiği ihtiyaç kredilerinde en az 3 ay vade yaptırmaktadır. BDDK onayı ile birlikte 60 ay olan vadeli kredilerde TEB bankası üzerinden de kullanabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin bilmesi gereken önemli detaylardan birisi de kredi puanıdır.

Kredi notu ve banka şartlarına uygunsanız dilediğiniz TEB bankasından kredinizi kullanabilirsiniz.

TEB Kredi Başvuru Şartları Nedir?

Bu bankadan kredi alacak müşteriler için önemli detaylardan birisi findeks kredi notudur. Findeks kredi notunuzu öğrenip bu başvuruları yaparsanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

1100 ve üzeri puanda olan ve en az 3 ay aynı iş yerinde çalışan kişiler bu kredileri kullanabilirler. 1100 ve üzerinde olan müşterilere kredi puanına göre faiz uygulanmaktadır.

Ayrıca bu krediyi alacak olan kişi 18 yaşından büyük olmalı ve kişi erkekse askerlikten sonra kredi başvurusu yapmalıdır. Findeks kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız www.findeks.com sitesine girebilir veya TEB internet bankacılığından kredi puanı sorgulaması yapabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Başvuru Yolları Nedir?

Resmi internet sitesi üzerinden TEB kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden HEMEN BAŞVUR menüsüne gelerek bireysel kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca TEB şubesine gelir belgeniz ve evraklar ile gidebilirsiniz. Bu bankanın müşterisi olan kişiler ayrıca CepteTEB ile internet bankacılığı kredisi ve mobil bankacılık kredisi de kullanabilirler.

Bu kredilerde internet üzerinden başvuru yapacağınız için bankaya gitmeden, kefilsiz, evraksız kredinizi kullanabilirsiniz.

TEB telefon şubesi olan 0 850 200 0 666 numarasını arayarak da kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Burada görüşmeniz ardından kendi kredi sicilinize ve ödeme gücünüze göre en uygun kredi onaylanacaktır.

TEB Kredi Kampanyaları Nelerdir?

İhtiyaç kredisi adı altında verilen kredilerin başında ilk defa bu bankadan hesap açtıracak kişilere hoş geldin faizi adı altında uygun faiz oranları ile kredi verilmektedir.

Ayrıca bedelli askerlik kredisi, tüp bebek kredisi, teb estetik kredisi, tatil kredisi, bayram kredisi, emekli kredisi, çiftçi kredisi ve devlet memuru kredisi gibi farklı kredi ürünleri bulunmaktadır.

Kendi meslek grubunuza göre kredi başvurusu yapabilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama

TEB İhtiyaç kredisi faiz oranları %1.08’den başlayarak verilmektedir. En yüksek faiz oranı sizin kredi notunuz 1100 civarında ise %1.18 olarak verilecektir.

Yazımızın başında da dediğimiz gibi bu bankadan kredi alacaksanız kişiye uygun faiz oranları ile kredi verilmektedir.

Aşağıdaki tabloda sizlere %1.08 faiz oranları ile aylık ne kadar ödeme yapacağınız hakkında bilgiler vereceğiz.

Çekilen Kredi Tutarı Aylık Vade Ödenecek Aylık Taksit
5.000 TL 36 Ay 174 TL
5.000 TL 60 Ay 120 TL
10.000 TL 36 Ay 350 TL
10.000 TL 60 Ay 240 TL
20.000 TL 60 Ay 481 TL
30.000 TL 60 Ay 722 TL
40.000 TL 60 Ay 963 TL
50.000 TL 60 Ay 1.204 TL

Yukarıda verdiğimiz faiz oranları ile bu bankadan TEB borç kapatma kredisi başvurusu da yapabilirsiniz.

Diğer bankalarda olan tüm kredi kartı ve kredi borçlarınızı tek bir yere alarak bütün borçlarınızı TEB bankasından ödeyebilirsiniz. Bunun için banka şubelerine gitmeniz ve borç kapatma kredisi alacağınızı söylemeniz gerekiyor.

TEB ihtiyaç kredisi başvurusu hakkında bilgilere yer verdik. Diğer bankaların başvuru şartlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

bankaci

Kredi Finans Uzmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı