Kredi Başvurusu

Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Kredi faiz oranları nedir? Hızlı ve kolay kredi almak bilmeniz gerekenleri anlattık. Türkiye’de en hızlı ve anında onaylı verilen bir bireysel kredidir. Özellikle hemen sonuç almak isteyen ve acil para ihtiyacı olan kişiler bu bankayı tercih eder.

Bir mesaj atarak ne kadar kredi alabileceğinizi bu banka ile görebilirsiniz. QNB Finansbank tüketici kredisi adı altında verdiği bu kredilerde kredi limiti 50.000 TL’dir. Aldığınız kredi vadesi ise en fazla 60 ay olacaktır.

Ülkemizde uzun yıllar Finansbank olarak hizmet veren bu banka hızlı kredi dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk bankadır. Çünkü televizyonlarda ve internet üzerinde sıkça SMS ile kredi başvurusu kampanyasını görmekteyiz.

Bir mesaj atıyorsunuz ve ne kadar kredi alabileceğinizi aynı dakika içinde öğreniyorsunuz. Finansbank bu şekilde hızlı çalışmalara devam ederken kendi müşterilerine de ihtiyaç kredisi vermeyi daha kolay hale getirmiştir.

Online olarak internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredilerde en güzel durum bankaya gitmeden, evraksız, gelir belgesiz, anında kredi alabilmektir. Sizde bu bankanın kredi başvurusunu yapacaksanız bu bankanın politikalara çok önem verdiğini de bilmeniz gerekiyor.

Şimdi sizlere kredi şartları, başvuru aşamaları ve kredi hesaplamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer bu kampanya hoşunuza giderse yazımızı okuduktan sonra başvurunuzu gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Eğer sıkıntısız bir müşteri olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru şekilleri ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Finansbank SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank mesajla kredi veren ilk bankadır. Bu yüzden en çok tercih edilen ve güvenilen bankalardan birisidir. QNB Finansbank üzerinden hızlı ve anında kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzdan mesaj atabilirsiniz.

Bunun için Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasını (Kimliğinizin önünde yazan 11 haneli rakamı) 5030’a mesaj atmanız yeterlidir.

Bu kredi başvurusu için herhangi bir işlem gerekmiyor. Banka sizi değerlendirip 5 dakika içinde kredinizi onay veya olumsuz olarak mesajla bildirecektir. Onay almanız durumda ise bankaya giderek sadece kimlikle kredi kullanımı yapabilirsiniz.

qnb finansbank ihtiyac kredisi
QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi Başvurusu için Gerekli Belgeler

SMS ile Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istemiyorsanız bazı diğer yöntemlerle de ne kadar kredi alabileceğinizi anında görebilirsiniz. Banka şubelerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaya evraklarınız ile gitmeniz gerekiyor. Gerekli evraklar;

  • Gelir Belgeniz
  • İkametgah Belgeniz
  • Kredi başvurusu formu
  • Nüfus Cüzdanı

Bu evraklar ile istediğiniz QNB Finansbank şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu bankanın müşterisi iseniz ve bu bankada bir internet bankacılığı hesabınız varsa hiç bankaya gitmenize gerek yoktur.

Gelir belgesiz olarak, imza atmadan, kefil vermeden anında kredinizi online olarak kullanabilirsiniz. Onay aldıktan sonra krediniz hesabınıza yatacaktır.

Ayrıca ATM ve müşteri hizmetleri kullanarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank Kredi Politikaları Nedir?

Bir başvuru yaptığınız zaman banka sizin kimlik numaranızdan tüm kredi sicilinizi (geçmişinizi) görecektir. Kredi notu, kredi sicili, hangi bankalarda hangi ürünleri kullandığınızı, kaç başvuru yaptığınızı ve tüm bankalar ile ilgili bilgileri görecektir.

Bu işlemlerin hepsinin toplandığı bir sistem vardır. Bu sistem üzerinden müşterilerin KKB sorgusu yapılmaktadır. Sizde bu bankadan başvuru yaptığınız zaman kredi notunuzun önemli olduğunuzu bilmeniz gerekiyor.

18 yaşından küçükseniz kredi kullanamazsınız. Kredi notunuz düşükse kredi notunuz sıfır ise kredi kullanamazsınız. Bunun için daha önce banka çalışmanızın olması ve bu çalışmaların sonucunda da banka puanınızın iyi olması gerekiyor.

QNB Finansbank Kredi Hesaplama ve Kredi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi alacaksanız en fazla 50.000 TL için başvuru yapabilirsiniz. 60 ay vadeli olarak verilen kredi faiz oranı %1.09 olarak belirlenmiştir. Bu kredi notunuza göre değişecek bir kredi faiz oranı da olabilir.

Kredi notunuz düşükse daha yüksek kredi notundan faydalanabilirsiniz.

Çekilen Kredi Tutarı Aylık Vadeler Aylık Ne Kadar Öderim?
5.000 TL 60 AY 121 TL
10.000 TL 60 AY 241 TL
15.000 TL 60 AY 362 TL
20.000 TL 60 AY 483 TL
30.000 TL 60 AY 724 TL
35.000 TL 60 AY 845 TL

*Güncel faiz oranlarını öğrenmek ve kredi başvuru sonucu ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız Finansbank resmi internet sitesine girebilir veya 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Güncel kredi faiz oranları ve Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru formu için buraya tıklayın.

Etiketler

bankaci

Kredi Finans Uzmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı