Kredi Başvurusu

ING İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ING İhtiyaç Kredisi Başvurusu nasıl yapılır? ING Anında kredi nasıl alınır? Bireysel kredi başvurusu yapmak için şartlar nedir? Her bankanın olduğu gibi ING üzerinden de istediğiniz zaman tüketici kredisi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi olarak verilen bu kredilerde 60 aya varan vadelerle acil kredi hizmetini ING üzerinden alabilirsiniz. Bu bankadan kredi başvurusu yaptığınız zaman anında ne kadar kredi alabileceğinizi de göreceksiniz. ING banka şubelerinden 40.000 TL’ye kadar, internet sitesi üzerinden 20.000 TL’ye kadar hızlı kredi başvurusu yaptırmaktadır. Şimdi sizlere bu bankanın kredi başvurusu ile faiz oranları hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar.

ING Kredi Başvurusu Yapmak İçin Önemli Şartlar

ING Bank ismini değiştirmiş ve sadece ING olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Artık bu banka kredi işlemlerine çok önem gösteren bir banka olduğunu söylemektedir. Sizde eğer ihtiyaç halinde banka kredisi almak istiyorsanız bazı şartları da yerine getirmeniz gerekiyor. Bu şartlardan birincisi TC vatandaşı olmalısınız. Diğer ülke vatandaşları veya Suriye vatandaşları ihtiyaç kredisi başvurusu yapamazlar. Bankalardan kredi alabilmek için TC kimlik numarasına ihtiyaç vardır. Çünkü bu numara ile tüm banka siciliniz sorgulanacak ve kredi notunuz belli olacaktır. ING İhtiyaç Kredisi Başvurusu kredi notuna göre faiz uygulayan bankalardan birisidir. Kredi notu 1600 ve üzerinde olan yani iyi müşteri grubunda olan herkes düşük faizlerle kredi alabilirler. Eğer bir bankada daha önceden bir sorun yaşadınız ve bu sorun hala devam ediyorsa ING üzerinden yaptığınız başvuru olumsuz sonuçlanacaktır.

ING İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Kredi başvurusu yapmak için her bankanın belirli yöntemleri vardır. Ayrıca her bankanın da en çok tercih edilen Tek bir yöntemi vardır. ING kredi başvurusu için sizleri internet sitesine yönlendiriyoruz. Burada ihtiyaç kredisi başvurusunu yaparak ne kadar kredi onayı aldığınızı başvurunuzun sonunda yine başvuru yaptığınız sayfada göreceksiniz. Bunun için www.ing.com.tr adresine giriniz ve ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurunuz. Burada TC kimlik ve diğer bilgilerinizi eksiksiz girin. Cep telefonunuzda yanınızda olsun. Çünkü telefonunuza doğrulama mesajı gidecektir.

Ayrıca banka şubelerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubelerine gittiğinizde sizden evrak isteyeceklerdir. Evraklar kimlik belgesi, gelir belgesi ve ikametgah belgesidir. Kimlik belgesi nüfus cüzdanı olmalıdır. Eğer daha önceden onaylı bir krediniz varsa bu bankadan sadece kimlikle kredi kullanabilirsiniz. Gelir belgesiz olarak verilen bu kredi sigortasız olmayanlara verilmemektedir. En az 2 aylık sigortanızın yatması gerekiyor.

ING ATM’leri, Müşteri hizmetleri gibi kanallardan da kredi başvurusu yapabilirsiniz. En sağlıklı ve en iyi sonucu alacağınız yöntem İnternet başvurusudur. Burada tüm bilgileriniz detaylı incelenir ve en doğru sonuç verilir.

ING Kredi Faiz Oranları ve Hesaplama

ING müşterisine özel kredi kampanyası yapan bir bankadır. Özellikle televizyon reklamlarında bu haberin çok filmini görmüş olabilirsiniz. Müşteriye göre kredi derken eğer kredi notunuz düşükse yüksek faizlerle düşük limitli krediler alabilirsiniz. Ama eğer kredi puanı yüksekse düşük faiz ve yüksek limitli krediler anında sadece kimlikle alabilirsiniz.

ING müşterilerine ortalama olarak verdiği faiz oranı %1.09 olarak belirlenmiştir. Son güncellemeden sonra ihtiyaç kredisinde faiz oranlarını düşüren bu bankadan sizde bu faiz oranları ile kredi alabilirsiniz. Şimdi sizlere aldığınız krediyi aylık ne kadar taksitle ödeyeceğiniz hakkında bilgiler verelim.

Kredi Tutarı

Vade

Aylık Taksit Nedir?

10.000 TL

60 Ay

242 TL

20.000 TL

12 Ay

1.816 TL

20.000 TL

36 Ay

700 TL

20.000 TL

60 Ay

483 TL

Sizde eğer başvuru yapmaya karar verirseniz kredi başvurusu yapmadan önce bankadan güncel kredi faizlerini öğreniniz. Başvuru sonrasında sizin kredi notunuza göre faiz oranları değişebilir. Daha fazla bilgi için 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 0 850 222 0 600 müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Diğer bankalara ihtiyaç kredisi başvuruları için buraya tıklayın.

bankaci

Kredi Finans Uzmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı